Yaşam

Başım Belada filminin çıkış tarihi belli oldu.

İSTANBUL (İGFA) – Güçlü ekibi ve ilgi çekici hikayesiyle ekranların yeni gözdesi olmaya aday dizi 5 Mart Pazar günü atv ekranlarında izleyici ile buluşacak. Yönetmenliğini Hatice Memiş ve Ulaş Cihan Şimşek’in yaptığı dizinin genel yönetmen koltuğunda Yüksel Aksu oturuyor.

Polislik görevinden ‘öfke kontrolü’ nedeniyle ihraç edilen eski bir polisin hikayesinin anlatılacağı Başım Bela’nın ekibinde Keremcem, Merih Öztürk, Kaan Taşaner, Umut Oğuz, Sinan Çalışkanoğlu, Yağmur Öztürk, Ali, ve intikam amacıyla mahalleye yeni taşınan ve gizli bir geçmişe sahip bir aile. Çatalbaş, Zeynep Kumral, Ali İpin, Nazan Diper, Yiğit Ege Yazar, Bilgesu Kural, Ferdi Kurtuldu, Orhan Eşkin, Berke Üzrek, Burakhan Yılmaz, Sevinç

Kıranlı, Bade Arazlı, Murat Akkoyunlu, Ayçin İnci, Selahattin Taşdöğen ve Necip Karakaya.

Polisiye, gizem, cümbüş ve dram içeren ‘I’m in Trouble’ın genel hikayesi şöyle; Eski bir polis memuru olan Azam Kamber, yakın arkadaşı Pele ile mağdurların davalarını takip etmek için bir grup kurdu. Özel hayatı çalkantılı. Trabzon’daki annesi yaşadığı acı olayın ardından onu çocukluk arkadaşı Melike ile evlendirmek ister. Pele, baskıları savuşturmakla meşgul. Azam’ın yeni komşusu Biçer Ailesi’nin büyük kızı Leyla’nın fotoğrafını Azam’ın telefonuna “Sevdiğim kız” notuyla Şerife’ye gönderir. Bunun üzerine Kamber ailesi, Melike’yi yanlarına alarak aceleyle Trabzon’dan İstanbul’a Azam’a geldi. Azam büyük bir ikileme düşer, bir yandan sevdiğim kızla ilgili saçmalıklarla uğraşmak, diğer yandan da sakladığı polis teşkilatından istifa ettiğini saklamaya devam etmek zorundadır. onun babası.

Öte yandan fotoğrafı çekilen Leyla ve ailesi “tuhaf” bir ailedir. Leyla’nın ailesi, babası Tayfur dışında özel yeteneklere sahip bir ailedir. Tayfur’un özel bir yeteneği yok ama risk analizi yapan ve detaylara dikkat eden biri. Anne Narin Biçer maharetli bir hipnoz ustasıdır. Leyla’nın kız kardeşleri Buğra ve Berna, bilgisayar korsanlığı ve yakın dövüş konusunda oldukça yeteneklidir. Ailenin büyük oğlu Safa’nın Çağdaş tarafından öldürülmesi aileyi intikam planına sürükler. Ancak karşılarına her yere ulaşan bir YAPI üyesi olan Çağdaş Varlı çıkar. Üstelik Safa’nın ölümüyle ilgili bilmedikleri bir şey daha vardır. Aile intikam planları peşinde koşarken karşı komşusu Azam ile sık sık karşılaşacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
eşya depolama
Başa dön tuşu