Ekonomi

Beko Fit Fry fırında dağılan ısı sayesinde yemekler eşit pişiyor

Beko’nun yeni Fit Fry teknolojili ve buhar destekli (su depolu) 2’si bir ortada ankastre fırını, lezzetli yemekler vadediyor.

Beko’dan yapılan açıklamaya nazaran, yemekleri yalnızca 1 kaşık yağ ile pişirerek sıcak havanın fırının içerisinde kusursuz bir formda dağılımına imkan tanıyan Fit Fry, özel dizaynlı delikli tepsi tasarımı sayesinde sıcak havanın yiyeceklerin etrafında dolaşmasını sağlayarak çıtır çıtır yemekler hazırlamaya takviye oluyor.

Beko’nun yeni Fit Fry teknolojili ve buhar destekli (su depolu) 2’si bir ortada ankastre fırını Fit Fry, özel dizaynlı delikli tepsi tasarımı ile sıcak havanın yiyeceklerin etrafında dolaşmasını sağlayarak yiyecekleri çıtır hale getiriyor ve sadece 1 kaşık yağ ile kurutmadan homojen, dumansız ve sağlıklı bir pişirme sunuyor.

Yenilenen fan sistemi ve iç tasarımı sayesinde sıcak hava fırının içerisinde kusursuz bir biçimde dağılıyor. Bu sayede yüzde 40 daha homojen pişirme sağlıyor ve her pişirmede tıpkı sonucu veriyor. Sağlıklı patates kızartmalarından et-tavuk yemeklerine kadar istediğiniz yiyeceği en güzel formda pişiriyor.

Buhar takviyeli pişirme teknolojisine sahip Beko Fit Fry 3 adımda süratlice hazırlanabiliyor. Fırın kapağını açmadan suyu kolaylıkla hazneye koyma imkanı tanıyan Fit Fry ile programı seçilip sıcaklığı ayarlandıktan sonra lezzetli yemeklere kolay kolay ulaşılabiliyor. Et ve tavuk yemekleri suyunu kaybetmeden çok daha yumuşak bir biçimde pişerken, fırın kapağı açılmadan ön ısıtma sonrası pişen yiyeceğe su ek edilmesi sayesinde kabaran hamur işlerinin dışı çıtır çıtır içleri yumuşacık kalıyor.

72 litrelik iç hacme ve A + güç düzeyine sahip Beko Fit Fry’da Plastik, alüminyum, bakalit saç kullanımı bulunmuyor. Delikli çelik tepsi bulaşık makinesinde rahatça yıkanabiliyor.Fırının siyah, beyaz ve gri olmak üzere üç renk alternatifi bulunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu