Haber

Keçiören Belediyesi Cumhuriyet Kulesi yapım çalışmalarına devam ediyor

Ankara’nın Keçiören Belediyesi tarafından ilçeye bağlı Tepebaşı Mahallesi’nde yer alan Cumhuriyet Kulesi’nin yapım çalışmaları hummalı bir şekilde devam ediyor.

Cumhuriyet Kulesi’nde otopark, zemin kat, dış cephe ve kulenin tepesinde yer alacak VIP katın imalatları eş zamanlı olarak devam ediyor. Devasa kulenin dış cephe imalatlarında iş sağlığı ve güvenliği ön planda tutularak ana yapıya sabitlenmiş yüksek güvenlikli çelik iskeleler kurulmuştur.

Ankara’nın en yüksek kulesini Keçiören’e yaparak Başkent’e marka bir yapı kazandıracaklarını söyleyen Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, “Cumhuriyet Kulemizi yakında hizmete açacağız. Türkiye’de tek başına kule yapan tek belediye Büyükşehir Belediyesi’dir. Keçiören Belediyesi, bir aksilik çıkmazsa Cumhuriyet Kulemizi hizmete açacağız” dedi. “Cumhuriyetimizin 100. yılında 29 Ekim’de hizmete açmayı planlıyoruz. Ankara’nın yüzde seksenini kuleden görme imkanımız olacak. Uluslararası vizyon projemizi tarihe attığımız bir imza olarak hizmete sunarak şehrimizin marka değerini yükselteceğiz.” – ANKARA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
eşya depolama
Başa dön tuşu