Haber

Rahatsızlığına üzülen Ufuk Özkan’dan haber geldi! Artık gerek yok…

Geniş Aile dizisinde canlandırdığı Cevahir karakteriyle tanınan 48 yaşındaki oyuncu, Ufuk Özkan geçen yıl karaciğer yağlanması nedeniyle aniden 17 kilo verdi. Düzenli kontrolleri sırasında oyuncu üçüncü derece Sirozolduğunu öğrendi.

Hemen tedavisine başlanan Özkan’ın karaciğer nakline ihtiyacı olduğu açıklandı. Tedavi süreci iyi giden Özkan Son sağlık durumuhakkında bilgi verdi

Sosyal medya hesabından bir fotoğraf paylaşan ünlü oyuncu, müjdeli haberi şöyle duyurdu:

ORGAN NAKLİNE GEREK YOK

“Hastanede 15. günüm. Arayan, soran, dua eden, sosyal medyadan beni hiç yalnız bırakmayan sizler… Allah’a şükürler olsun ki, o kadar çok sevdiklerim var ki…

Bana güç verdin. O zaman size bir müjde vereyim; Organ nakline gerek yok, ilaçlara devam…

En kısa zamanda sahalara döneceğim. Gülmeye devam et, gülmeye devam et. Hepinize; abilerim, ablalarım, abilerim… Sarılmak istiyorum, desteğiniz paha biçilemez. Aynen öyle… Sevdiklerime, her daim güler yüzlü ve içten hemşirelere, düşmeyeyim diye beni yıkayan Ahmet kardeşime, diyet yemeklerini tatlandıran, küçük kaçamaklar yapmamı sağlayan Sibel kardeşime, ben uyurken bile her saat odamı kontrol eden Alihan abime, her gün resmen odamı döven Zeynep ablama. Ve adını hatırlayamadığım tüm sağlık çalışanlarından Allah razı olsun. Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca’ya da güç ve güven veren çağrı ve mesajları için teşekkür ediyorum.

Ruhlar bölünmeye devam ederse 1 hafta sonra taburcu olacağım. Tam olarak hazırlanmadan ayrılmıyoruz çünkü bazı kan değerlerini düzeltmemiz gerekiyor. Ama merak etme, kapıdan uzaklaşmıyorum. Daha uzun yıllar buradayım.”

 

eldivanajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu