Haber

Robert Pattinson’ın Batman kostümü Batman Arkham Knight’ta kısa bir süre göründü

Batman: Arkham Knight oyununda Robert Pattinson’un Batman kostümü ortaya çıktığında Batman hayranları kısa ama heyecan verici bir sürprizle karşılaştı. Ancak bu heyecan kısa sürdü ve bazı nedenlerden dolayı kostüm hızla çıkarıldı.

Batman Arkham Knight’a haber verilmeden eklenen kostüm haber verilmeden kaldırıldı

GameSpot’un da doğruladığı gibi yönetmen Matt Reeve’in 2022 filminde yer alan bu kıyafet, Arkham Knight’ın Epic Games Store sürümüne özel olarak eklendi. Game Informer’ı seven bazı ünlüler haberlerWeb siteleri bu olayı haber bile yapamadan kostüm oyundan kaldırıldı.

Hayranlar başlangıçta dış görünümün internette dolaşan iyi yapılmış bir mod olabileceğini düşünse de, kısa süre sonra resmi bir eklenti olduğu doğrulandı. Warner Bros. Games henüz bir açıklama yapmadığı için olay hala gizemini koruyor.

Fallout dizisinin çıkış tarihi nihayet belirlendi!

Robert Pattinson’ın Batman kostümü, Michael Keaton’ın 1989 Batman filmindeki kostümleri ve Christian Bale’in The Dark Knight’taki kostümleri de dahil olmak üzere Arkham Knight’ta halihazırda yer alan diğer ikonik film kostümleri listesine katılıyor.

Ekran görüntüleri oyunun karanlık Gotham atmosferine mükemmel bir şekilde uyum sağladığını gösterdi. Oyuncular da bu kostümü çok sevdiler. Ancak haber verilmeden eklenen kostüm, haber verilmeden kaldırıldı.

#TheBatman kostümü #ArkhamKnight için Epic Games mağazasında mevcut

(?? @Venturian628) pic.twitter.com/pdTMYoNvWe

– Geek Vibes Nation (@GeekVibesNation) 26 Ekim 2023

Ne düşünüyorsun? Batman Arkham Knight’ı güncelleme ve kostümü deneyimleme fırsatınız oldu mu? Lütfen fikirlerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: Shiftdelete / Yeni

haberuludere.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu