Teknoloji

Steam’de Haftalık En Çok Satanlar: Dünya Ne Oynuyor?

Dünyanın dört bir yanındaki oyuncular da bu hafta Steam’i alt üst etti. Gelin yoğun gündeme bir ara verelim ve geçtiğimiz hafta Steam’de en çok oynanan oyunlara bir göz atalım.

1. Başkan artık hepimiz tarafından biliniyor…

Counter-Strike: Global Offensive liderlik koltuğunu korumayı amaçlıyor. Hala yaz aylarında çıkacak olan Counter-Strike 2 öncesi oyuncuların ilk tercihi olmaya devam ediyor.

2. Apex Legends’ın yükselişi devam ediyor.

Oynaması tamamen ücretsiz olan battle royale oyunu, uzun süredir türün tacını elinde tutuyor. 2019 yılında çıkış yapan oyun son dönemlerde altın çağını yaşıyor diyebiliriz.

3. Sadece hayalini kurabildiğimiz Steam Deck de listenin başında yer alıyor.

Steam kitaplığının tamamını avucumuzun içine sığdıran Steam Deck donanım kanadı, Valve’ın sayısız hayal kırıklığı yaratan denemesinden sonra şirketin yeni can damarı oldu.

4. Far Cry 6 ise Steam’e gelir gelmez zirveye oturdu.

2021 yılında çıkış yapan oyun, şimdi de geçtiğimiz haftalarda Steam’e eklendi. 699 TL’lik fiyatının Steam’e eklenmesi şerefine %75 indirimle 174,75 TL’ye düşen oyun, ülkemizde de listenin başında yer alıyor.

5. Crusader Kings III de indirime girdi.

Ülkemizde 425 TL’den satılan Crusader King III yüzde 50 indirimli. Strateji türünde son dönemin en popüler oyunu olmayı başaran Crusader Kings III, oyuncuların gözdesi konumunda.

Listenin geri kalanı şu şekilde:

  • çalmak

  • Kayıp Sandık

  • En Karanlık Zindan II

  • Forza Ufuk 5

  • Crusader Kings III: Turlar ve Turnuvalar

haber-nurhak.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu