Teknoloji

The Witcher 3’ün Ücretsiz Yeni Nesil Güncellemesinden Detaylar Paylaşıldı

CD Project Red’in oyun dünyasına armağanı niteliğindeki oyunu The Witcher 3 yeni nesle adım atmaya hazırlanıyor. Efsane oyunun merakla beklenen yeni nesil güncellemesi hakkında detaylar ise CD Project Red’in geçtiğimiz gün yaptıkları özel sunumdan geldi.

The Witcher 3: Wild Hunt oyuncularla buluştuğunda takvimler 2015 yılını gösteriyordu.

Polonya merkezli geliştirici CD Project Red’in ve birebir vakitte serinin de üçüncü oyunu olma özelliğini taşıyan imal birinci iki oyunun üstüne koyarak bizlere eşine az rastlanır kalitede bir imal sundu. Öyküsü, kozmosu, oynanış mekanikleri ve atmosferi ile hala pek çok kişi tarafından gelmiş geçmiş en düzgün oyunlar ortasında gösterilen The Witcher 3 şimdilerde yeni jenerasyona de adım atmaya hazırlanıyor.

The Witcher 3 sahiplerinin fiyatsız olarak erişebilecekleri yeni jenerasyon güncellemesinin ayrıntıları da paylaşıldı.

Netflix’in The Witcher dizisinden uyarlanmış bir vazife dizisi de yeni jenerasyon güncellemesinin içeriğine dahil edilenlerden.

Şimdilerde üçüncü dönemi için meraklı bekleyişin sürdüğü Netflix üretimi The Witcher dizisi platformun tanınan üretimleri ortasında girmeyi başarmıştı. CD Project Red grubu de bu diziden esinlenilmiş bir içeriğin oyuna önümüzdeki güncelleme ile birlikte dahil edileceğini açıkladılar.

Peki The Witcher 3’ün fiyatsız yeni jenerasyon güncellemesi ne vakit çıkacak?

Yapılan açıklamaya nazaran oyuna tabir yerindeyse düzey atlatacak olan güncelleme 14 Aralık tarihinde oyuncularla buluşacak. Daha evvel de bahsettiğimiz üzere platform farketmeksizin tüm The Witcher 3 sahipleri bu güncellemeden fiyatsız bir biçimde faydalanabilecekler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu