Haber

Hacılar Kent Konseyi Ağustos Toplantısını Gerçekleştirdi

Hacılar Belediye Meclisi, 5393 Sayılı Belediye Kanunu’nun 20’nci maddesine istinaden Ağustos ayı toplantısını yaptı. Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, 17-18-19 Ağustos tarihlerinde yapılacak Birlik ve Dayanışma Etkinliklerine tüm Kayserilileri davet etti.

Hacılar Belediyesi Meclis Salonu’nda düzenlenen ve 3 unsurun görüşülerek karara bağlandığı toplantıya başkanlık eden Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, alınan kararların hayırlı olmasını diledi. Meclis toplantısı öncesi konuşan Önder Özdoğan; Hacılar Belediyesi olarak yaz döneminde yapılacak çalışmaların vatandaşların rahatını sağlamak için devam edeceğini söyledi. Birlik ve Dayanışma Etkinliği’nin de sosyal faaliyetler düşüncesiyle gerçekleştirileceğini açıklayan Özdoğan, “17-18-19 Ağustos tarihlerinde akademisyenlerle buluşma ve gençlerimize yönelik etkinliklerin de yer aldığı gençlerimize yönelik etkinlikler düzenleyeceğiz. , 3 akşam. Perşembe, Cuma ve Cumartesi akşamları ailelerinizle gelebileceğiniz Urfa Sıra Gecesi, Ahmet Şafak ve İsmail Altunsaray konserlerini düzenleyeceğiz. Tüm halkımızı etkinliğimize davet ediyorum.” söz konusu. Ardından gündem maddelerine geçildi. Gündemin birinci maddesinde, Erciyes İlçesi 220 Ada 2 nolu parselde belediyeye ait taşınmazların tapulu mal bedeli üzerinden satışı, takası ve tahsisi için kurula yetki verilmesine oybirliğiyle karar verildi. 9. Gündemin ikinci maddesinde belediyemize ait 220 ada, 7 parsel ve 220 parsel ile belediyemize ait 8 parselin mülkiyeti belediyemize ait olanların satışı, takası ve tahsisi için kurula yetki verilmesine oybirliğiyle karar verildi. belediyemiz Armutluk mevkiinde 220 ada 1 parsel. . Ek gündem maddesi olarak 2464 sayılı Kanun çerçevesinde belediyemize ilişkin bazı gelir dışı tarifelerin yeniden görüşülmesi konusunun Plan Bütçe Kuruluna havale edilmesine oy birliği ile karar verildi.

Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, meclis toplantısı sonunda alınan kararların Hacılar ve Kayseri için hayırlı olmasını diledi. – KAYSERİ

haber-sehitkamil.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
eşya depolama
Başa dön tuşu