Haber

Yollarda Yavaş Gitmek ve Trafik İşaretlerine Uymak Lazım

Otoyolların üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kısımlarında yavaş gitmek, trafik işaret ve işaretlerini takip etmek gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durum bültenine göre, TEM Otoyolu’nun Babaeski-Havsa kavşakları kesimi, Edirne istikametindeki 2 kilometrelik kesimde üstyapı onarım ve yenileme çalışmaları nedeniyle sol ve orta şeritte trafiğe kapatıldı. . Söz konusu noktada ulaşım başka bir şeritten sağlanmaktadır.

40-44 Denizli-Çardak yolu. kilometre (Bozkurt Kavşağı), yol yapım çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun bir kısmından ulaşım çift yönlü olarak yapılıyor.

38-48 Kırıkkale-Kırşehir yolu. kilometre, Kırıkkale-Kırşehir yönü üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle trafiğe kapatılmış olup, ulaşım Kırşehir-Kırıkkale istikametinden çift yönlü (gidiş-dönüş) olarak devam etmektedir.

Ankara-Niğde Otoyolu Kırşehir bağlantı yolu 19-20. Kırşehir istikametinde sol şerit 2. kilometredeki bakım onarım çalışmaları nedeniyle trafiğe kapatılırken, diğer şeritlerden denetimli olarak ulaşım sağlanıyor.

Adapazarı-Mekece yolunun 44-48. Üst yapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım tek yön gidiş-dönüş olarak sağlanmaktadır.

Bursa-İnegöl-Bozüyük yolunun 51-56. 2. kilometrede asfalt yenileme çalışmaları devam ederken Bozüyük-İnegöl istikameti trafiğe kapatılarak İnegöl-Bozüyük istikametinden çift yönlü ulaşım sağlanıyor.

Keçiborlu-Dinar yolunun 3-4. kilometre, Dikici Cezaevi kavşağı yapım işi, 0-5. Sürücülerin kilometrelerinde yüzey kaplama çalışması nedeniyle sürücüler, kelime bölümlerindeki trafik işaretlerine ve işaretçilere dikkat etmek zorunda kalıyor.

Osmancık-Merzifon-Havza yolunun 57-61. Yolun kilometrelerinde üretim çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir kısmından çift yönlü olarak yapılıyor.

Beşikdüzü-Trabzon yolu 41-43. kilometrelik (Akçaabat-Söğütlü) yol refüjünde, ferforje tesisat işi nedeniyle çift yönlü ulaşım denetimli olarak yapılmaktadır.

haberhayrabolu.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
eşya depolama
Başa dön tuşu